úgy döntöttem itt az ideje elkezdenem társasági életet élni. eddig talán egy kicsit elmenekültem a társaság elől..de jól esett. össze kellett szednem magam. megtalálnom magam. igaz, hogy még most sem vagyok mindenemmel kibéküve, de már kezdek kicsit magamra találni...
nem hiszem el..a nagyanyám fát vág a pincében...ilyen nicsen...hetvenöt éves és fát vág..a kertet nem akarja még felásni? de nem hiszem el nyáron még krumplit ásott ki a kertből..eldobm az agyam..olyan mint egy rosz gyerek..na most filmem van
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése