2007. február 2., péntek

megjavul a gép otthon, de én azért méga suliból írok, met itt van időm..:D most éppen a processzor( ismertebb nevén CPU) fantasztkumáról keresek adatokat. IT alapismeretek ECDLből. Kéne írni ismerőseimnek levelet. mert mr régen tettem meg.a fene, valószínűleg azért mert nem volt otthon számítógép, az hogy neternet, arról lassan már nem is álmodom. azon gondolkodtam, hogy ahhoz hogy valahol történelmet tanuljak, nem kéne társadalom ismeret, vagy tömegpszihológia? szerintem tök izgi téma.. ha bejutok pszihológiára az egyetemen(hiú ábránd..) akkor fogok tanulni..remélm, mindenképpen felveszem tárgynak, már ha létezik ilyen. inkább ilyen irányba mennék el, mint a hülye személyiség zavaros, és kissebségi komplexusban szenvedő idióta felnőtteket hallgassam végig. szóval inkább a tömeg psziholódia érdekel. nővérem most szabadbölcsészen tanu. szerintem hülyeség eza szak, de marha jó tantárgyak vannak, amik ha mondjuk miskolcon lenne, és lenne rá időm lehet hogy be is járnék rájuk. márha be lehetne járni. lehet hogy körül nézek itt. Ilyen például a vallástörténet...meg a biblia ismeret. hogy mekkora mákja van hogy ilyen tantárgya van. én persze a magam ksi elvont világával meg az Ádám és Éva mániámmal, meg az angyalokkal, minden tudni akarok a vallásról, persze nem művelem, de attól még érdekel. csak az alapigazságokat, és hittételeket akarom tudni...

Nincsenek megjegyzések: